Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje wielkie zadziwienie.....
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 1:38 pm   Moje wielkie zadziwienie.....

Zerknijcie na to... jak będziecie mieli wolną chwilkę.....może i Was zadziwi.....mnie momentami powaliło.... przytłczające.... to mało powiedziane......
http://www.youtube.com/watch?v=bFfTf2V60bM
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Lis 14, 2010 4:01 pm   

Bardzo kontrowersyjny dokument....w wielu momentach nie zgadzam sie z insynuacjami typu np.komunisci w Polsce-mordowanie 10% ludnosci...nigdy komunizmu nie było w Polsce i nikt tez bezcelowo nie zabijał ludzi...ubarwienia jak w kazdym reportażu...potem mordowano żydów ...w czym bardzo aktywnie uczestniczyli ukraincy...byli oni tez bardzo aktywni we współpracy z hitlerowcami...obozy...UPA itd..obecnie morduje sie tybetańczyków,dzieci w Chinach,ludzi na Kubie...na oczach swiata Czerwoni Kmeży wymordowali kupe narodu...dzieci w Somali umieraja z głodu, Tutsi i Hutu walczą ze sobą w Burundi i Ruandzie,Talibowie uczynili z życia ludzi w Afganistanie piekło...to wlasnie nasza codziennosc.....coraz wiecej i dokładniej znamy sytuacje bo i srodków przekazu jest wiecej aże mamy coraz bardziej obniżony poziom postrzegania wrażliwosci dlatego ...obecne reportaze muszą byc drastyczne i nieprawdopodobnie silnie naładowane emocjami aby do kogokolwiek dotarły.......
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 14, 2010 5:38 pm   

Przygniatające dla mnie bo ponoć nic dwa razy sie nie zdarza...

Nie wszystko pamiętałam, o niektorych sprawach nie wiedziałam..
Poza tym zdumiała mnie "filozofia" G.B.Shawa.
Nie miałam pojęcia, że właściwie był pomysłodawcą oświęcimskiego gazu do zabijania... Ktoś kto napisał "Pigmaliona"?
Szok za szokiem na tym filmie...

http://www.niezalezna.pl/...yl_zlem/24843/1
 
 
robo 


Wiek: 54
Dołączył: 16 Cze 2010
Posty: 320
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 7:50 am   

...a obecnie w naszym kraju dokonuje sie selekcji naturalnej ludnosci ,wspomaganej przez panstwo a raczej za cichym zezwoleniem systemu jak w wiekach minionych czyli: chory,słaby i stary zostaje wyeliminowany ze społeczenstwa....!
zobaczcie co dzieje sie z nasza słuzba zdrowia !?

http://www.mswia.gov.pl/p..._obywateli.html

- a jak jest to kazdy widzi !
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Gru 02, 2010 8:37 am   

...bo to Robus patrzyc i widziec to jednak sztuka jest ...mało kto to potrafi a im wyzej siedzi tym dół gorzej widzi :zly:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa