Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 07, 2011 12:22 pm   Spotkanie

BT37 napisała:
Cytat:
Witam

Wszystkich chętnych na spotkanie z okolic Torunia, Włocławka, Ciechocinka i Aleksandrowa Kujawskiego bądż też okolic proszę o kontakt. Piszcie na maila : bt38@tlen.pl lub GG : 10053236 lub poprzez stronę www.biedronkowo.info nick BT37.
Pozdrawiam serdecznie

Jak już się tam, w tym swoim gniazdku: poznają, rozgoszczą i zadomowią; pewnikiem dołączę :tuli:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 07, 2011 5:21 pm   

Taką mam nadzieję, ze dołączysz :mrgreen: . Dziękuję :kwiat:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Sie 24, 2011 11:30 am   

....jak tam sie udało spotkanie? wrzuccie jakies fotki...pliss :brawo:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sie 24, 2011 1:07 pm   

Bardzoś niecierpliwa, bo i na ogólnych już też to Twoje zapytanie widziałam ale niestety, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość jeszcze troszkę i na na osobistą wypowiedź organizatorki- siedzi bez neta od weekendu i troszkę to jeszcze potrwa, poczekać.
Ale tak czy tak, fotek to Ty się nie spodziewaj, oni tam spotkali się żeby sobie: pomóc, doradzić czy wesprzeć się a fotki, to jakby niekonieczne do tego są. Coś ok. 10 osób zechciało wyjść ze swoich domków i pobyć razem. Tyle ja wiem i tyle przekazuję :hmm:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 7:46 pm   

....od lat uczestnicze w takich spotkaniach ,zawsze sa po to aby sie wesprzec ,poznac,potarmosic...fotki...nawet jak trzy osoby sie spotkały to juz były :brawo: ...toz to pamiatka..sympatyczna zreszta...a czy niecierpliwa zem jest? :hmm: od 20 .08 troszke czasu mineło i nikt nic nie zapodał...to zapytałam tam gdzie powiadomienia były :mrgreen: i tych co byli aby sie swoja radoscia ze spotkania podzielili...tylko tyle
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sie 25, 2011 10:12 pm   

Nie cierpię fot, robię jak muszę. Ludzi, chwile, zdarzenia wolę w serduchu, głowie, pod powiekami mieć; tam ich miejsce u mnie.
Nikt tu nie zgłosił akcesu bycia na spotkaniu, więc jakby niekoniecznie kumam, do kogo, te zapytania Twoje?
No bo jeżeli byś chciała wiedzieć: co? czy jak? czy fajnie poszło? organizatorce a Twojej przyjaciółce, to pewnie dawno byś już do niej zadzwoniła, wszak jak sama wspominasz, dużo czasu minęło od spotkania :hmm: a tel. też sprawny chyba masz :mrgreen:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 8:24 am   

słabo czytasz kobieto....zgłosiłam chcec udziału :razz: tak mnie sledzisz i nie wysledziłas?i odpowiedzi tez nie ? :hmm:
Z Beatka mam dobry kontakt...co ona ma do tego? :hmm: ....zawsze uczestnicy dziela sie wrazeniami ,nie czekajac na organizatorke która ma kłopoty z netem:

"Jak już się tam, w tym swoim gniazdku: poznają, rozgoszczą i zadomowią; pewnikiem dołączę...." totez grzecznie zapytałam i dlaczego tyle agresji od razu? :hmm:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 26, 2011 9:36 am   

I Ty mnie zarzucasz agresję, pyszne :mrgreen:
Uwierz na słowo albo jak tam sobie chcesz: nie śledzę Cię, nie tropię; bywam tylko w tych samych miejscach, co Ty. Tak zresztą się poznałyśmy, zapomniałaś?
Jeszcze raz proszę, jeżeli mnie cytujesz, zaznaczaj to, już nawet nie przez szacunek dla mnie ale do innych użytkowników, tu nas czytających.
jas_17 napisał/a
Cytat:
Jak już się tam, w tym swoim gniazdku: poznają, rozgoszczą i zadomowią; pewnikiem dołączę

Znaczy tylko tyle, dołączę do nich w momencie, kiedy oni już tam okrzepną.
To było spotkanie lokalne, którego celem było zintegrowanie lokalnego środowiska. I tylko tak, proszę, czytaj i odczytuj wszelkie wypowiedzi i odp. w tym temacie. I zadzwoń, pogadaj, bo a nóż będziesz mogła coś podpowiedzieć, doradzić czy tylko być z nimi myślami. Tak jest fajniej. Dobrego dnia życzę :*
 
 
andrzej 
andrzej

Wiek: 65
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 188
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: Sro Mar 07, 2012 8:52 pm   

witajcie znalazłem dzisiaj może ktoś z was będzie mógł wziąść udział ,,Kochani Fundacja " Tak, mam łuszczycę " organizuje 9 marca o godzinie 12.00 spotkanie w Warszawie, zbiórka na Placu Zamkowym.Szczegóły na facebooku :
http://www.facebook.com/events/267579323308938/
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw Mar 08, 2012 8:56 am   

Monika (załozycielka tej Fundacjii) przeprowadziła juz kilka Happeningów w zeszlym roku.W tym postanowili zamanifestowac pod sejmem ,to bedzie taka MANIFA,pokazanie ludziom ze jestesmy,zainteresowanie mediów naszą choroba-(bo powiem wam ze tragedia jest jak sie choruje na łzs:wszystko co dobre i pomaga to kwoty 200-300zł miesiecznie za jeden lek)Troszke nieforunna godzina i dzien ,bo wszyscy w tym czasie w pracy ale jedyny termin gdzie jeszcze mozna zastac kogos z rzadu.Kto moze nich sie pojawi. :brawo:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa