Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
do Outsidera
Autor Wiadomość
zary83 

Wiek: 41
Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 5:25 pm   do Outsidera

Siema Outsider :wink: Zapomniałem podziękować Ci za odpowiedź. Było to w lipcu :oops: ,a brzmiała ona: "Ja dostałem kategorie D dzieki chorobie - niezdolny do sluzby w czasie pokoju, czyli poki wojny nie bedzie wojsko sie o Ciebie nie upomni. Warto wziac ze soba jakis papierek ze masz ta chorobe albo miec wyrazne wysypy podczas komisji". Nie dostałem jeszcze wezwania,uff. Aktualnie się nie lecze więc nie mam żadnych papierków. Mam mega wysypy na głowie. na cielę Bardzo mało. W sumie mógłbym sam zgłosić się na komisję, ale nie mam wewnętrznej pewności:razz: czy będzie ich to obchodzić. A Ty sam się zgłosiłeś czy cię wezwali no i kiedy to było, bo wiesz...czasy się zminiają? No i w końcu gdzie i ile miałeś tych wysypów? No i żeby tego było mało :grin: spytam jeszcze czy gdzieś się leczysz? Jakiś lekarz w przychodni czy klinika? państwowo czy prywatnie? Sorry,że tyle pytań,ale jak znajdziesz chwile to odp. Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam :wink:
 
 
outsider


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 17
Wysłany: Wto Paź 23, 2007 2:01 am   

Cześć, miałem dosc duzo, raczej małe plamki całe ciało pocętkowane w krostki. Nie mialem zadnych papierkow, bardzo sie wstydzilem z chlopakami siedziec rozebrany z tymi wysypami i rozebrałem sie dopiero przy komisji.

Odrazu rozpoznali co to jest i poprosili lekarza zeby sprawdził czy na cos takiego mozna dac zwolnienie z wojska, zadali mi jeszcze pytanie czy chce A czy D. Poprosiłem D.

Pytali o papierki, zaswiadczenia o chorobie i czy sie lecze, powiedziałem ze sie lecze ale zadnych papierkow nie mialem ale lekarz z komisji golym okiem widzial co to jest, obecnie sie nie lecze, odpuscilem, mam juz dosc ciaglych powrotow choroby

Pozdrawiam
_________________
oprócz błękitnego nieba...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa