Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziekowania
Autor Wiadomość
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
  Wysłany: Wto Mar 23, 2010 10:05 am   Podziekowania

Kochani wszystkim ,ktorzy okazali mi wsparcie i współczucie w tym cięzkim dla mnie okresie,serdecznie dziekuję.Wszystkie Wasze gesty doceniam,pomogły mi one przejsc przez cieżkie chwile i powrócic silniejsza.Ściskam Was wszystkich raz jeszcze-jestescie przyjaciółmi prawdziwymi chociaż całkiem z wirtualnego swiata :smile:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 7:45 am   

:oops: :oops: ale zem sie zapłoniła ...jak dziewic jakis abo cus :mrgreen:
Miło na serduszku od rana takowe rzeczy czytac :*
Szybko niech majstrują...niech juz nastanie ten dzień! :brawo:
Heniutek kamerke łatwij szybko!!!
Ale sie bedzie działo...ludziów pozapraszamy i....bedzie bal :banan:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 10, 2010 10:47 am   

I pomyśleć... że jeszcze rok temu... całe 4 miesiące kazała mi klepać w klawiaturę....co wychodzi mi z pewnymi oporami..... do dziś :zly: Zanim łaskawie odezwała się ludzkim głosem :> A dziś proszę..... bal organizuje :*
Z tą kamerką, to na młodego muszę czekać ale cała reszta.... to jak na dłoni. Co nie znaczy, że nasza rodzinka też ma się nie organizować...montować skypa...bo przecież zaraz święta i opłatkiem trza się podzielić...nie? :hmm: :mrgreen:
 
 
Agusek 
Mama Biedroneczki


Dołączyła: 04 Lis 2009
Posty: 578
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 11:19 am   

ja mam skajpa, ja mam skajpa :mrgreen: i też chcę na bal :razz:

loginu zapomniałam :wow:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 1:13 pm   

... w moim wieku mam prawo powoli sie przekonywac ...tak tez uczyniłam i teraz gadam na skypie :razz: bo zanim sie wypowiesz to ja juz koło Gdanska jestem...znaczy sie nerwowa sie robie :twisted:
Kto zyw załatwia i montuje skypa.Namiary zostawiac jak kto i gdzie woli :mrgreen:
Niech nikt sie nie boi ze do balu dopuszczony nie bedzie ...jednakowoz wykazac sie należy:aktywnoscią,kultura osobista...wazeliniarstwo mile widziane w rozsadnej ilosci :roll:

Do dzieła! i ......szybko!
 
 
kaśka69 


Wiek: 54
Dołączyła: 03 Cze 2009
Posty: 224
Skąd: poznań
Wysłany: Sro Lis 10, 2010 9:04 pm   

siadła mi kamerka, ale zamontuje drugą..... i najważniejsze chyba to muszę młodą o adres skypa zapytać to wam podam..
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 11:48 pm   

Puma tak szybko pędzisz...że ja już jestem zakręcona....prosto jak ten chłop sanacyjny...nic nie kumam :twisted: co Ty? gdzie Ty? ...matko :yoyo:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Lis 12, 2010 10:39 am   

...mój Boże kochany ciagle jak ja latasz i co najgorsze ze ty samochodem...mojej miotły nikt nie potraca....ze względu na szacunek? :hmm: ...chyba nie ...raczej ze strachu :brawo:
 
 
gosc
[Usunięty]

  Wysłany: Pią Mar 04, 2011 4:22 pm   

Heniu, Krysiu....pięknie wam dziękuję za przepiękne kartki z życzeniami, za wspaniałe prezenty, za pamięć. Dziękuję wam za wielką niespodziankę i przyjemność jaką mi zrobiłyście. :* :tuli: DZIĘKUJĘ BARDZO :* . Pozdrawiam serdecznie i cieplutko.
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Mar 04, 2011 7:53 pm   

Henia i ja dziekuje za to że..."jestem lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok"... :brawo: kremiki cudnie trafione(wyczytałas w myslach? :hmm: ) no a Tombak...super...dziekuje bardzo...szkoda ze mam raz do roku imieniny..... :kwiat: :banan:

Beatko nie dziekuj :kwiat1:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 04, 2011 8:28 pm   

Dziewczyny Kochane, bo to jest tak, że jak ja Was czytam, jak ja z Wami gadam to.... http://www.youtube.com/watch?v=D4T8OTOJ-Zw

Takich gadek i takich spotkań, to ja swoimi słowami: ani opisać ani nazwać nie potrafię..... wybaczcie. Wielką radością dla mnie jest Was znać i wdzięczna jestem losowi, że dane mi jest Was mieć przy swoim boku :banan: :banan: :banan: A kartki, to tylko taki mały chochlik z mojej strony :*
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 12:08 pm   

Dziękuję zajączkowi imieniem Beti :* .
Balsamik jest godzien polecenia. Tyle, po jednorazowym użyciu; reszta opinii, po dogłębnej praktyce :hmm:
Beatko jeszcze raz.... DZIĘKUJĘ :kwiat:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 5:04 pm   

Bardzo serdecznie dziekuje za wszystkie oznaki wsparcia,sympatii,zajączki i karteczki swiateczne....ja :oops: ...w tym roku sorki ale zawiodłam...postaram sie poprawic...dziekuje pieknie...za wszystkie slicznosci :* :tuli: :kwiat1:

[ Dodano: Wto Lis 29, 2011 2:12 pm ]Dzisiejsza niespodzianka! :wow:
Kochana Gosiu bardzo ,bardzo dziekuje za niespodzianke :tuli: :*
Takie slicznosci i to wszystko moje :brawo:
Dziekuje takze za cieple slowa...dla takich chwil chce sie zyc...i wierze ze to co robie jest ludziom potrzebne...sciskam mocno :tuli: raz jeszcze dziekuje :oops:




jak sadzicie zaprzyjazni sie Aniołek z MOJA CZAROWNICA SZATER?


PS
Dobrze ze mam zdolnego syna,nigdy bym nie mogła pokazac tych Gosinych cudeniek.(a ten nawet na zdjeciu z Turcji potrafił mnie "zlikwidowac" :banan: :wow:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Gosiaczek68 


Wiek: 55
Dołączyła: 15 Lip 2011
Posty: 246
Skąd: Konin
Wysłany: Wto Lis 29, 2011 10:29 pm   

Fajnie wygląda w doborowym towarzystwie, :* słów było tylko kilka bo to w pracy na kolanie pisane :tuli:
_________________
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Lis 30, 2011 8:32 am   

Gosiu liczą sie intencje :* (pismo masz duze,okragłe-jestes :hmm: dobrym człowiekiem)

Łapki u ciebie zdolne,mysle ze to mogło by przyniesc niezłe pieniazki bo jak Doski bombki sa niepowtarzalne i bardzo oryginalne.Gdybys rzuciła na allegro....
jeszcze raz dziekuje :kwiat1:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa