Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pawel
Sob Maj 30, 2009 11:10 am
Morze Martwe - sposobem na łuszczycę
Autor Wiadomość
andrzej 
andrzej

Wiek: 65
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 188
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 1:42 pm   

ja kupiłem 45 kg soli za 270 zł z dostawą do domu...
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 6:39 pm   

z morza martwego? gdzie?
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
andrzej 
andrzej

Wiek: 65
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 188
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 8:35 pm   

witaj teraz są worki 50 kg. za 300 zł, www.deadsea.pl, ja zamówiłem 50 kg za dwa dni kurier przywiózł 45 kg za 270 ,na jedno wychodzi(co dwa dni sypie garnuszek do wanny)miłego wieczoru :drink:
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 9:19 pm   

dzieki za info andrzej :) :* cenna informacja :) nawzajem milego wieczoru :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Nona Polska 
Nona Polska

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 9:29 pm   

tygryska napisał/a:
"ciekawe" ceny ;)
SÓL DO KĄPIELI 1,2 kg 136 PLN


Zalecana kąpiel 2 razy w tygodniu - 1 łyżka soli na 1/2 wanny wody.W takim przypadku ten kwartet soli wystarczy na 6 miesięcy. Sól można używać do kąpieli, do płukania gardła , do ssania, do inhalacji, do hartowania, jako tonik do twarzy, na cellulit i wiele in. To może warto zrobić coś dla siebie za 22 zł miesięcznie ????

[ Dodano: Nie Sty 15, 2012 9:38 pm ]
Gosiaczek68 napisał/a:
Kupując krem i sól do kąpieli, masakra. A wypłata raz w m-cu :shock:


Zawsze można znaleźć rozwiązanie. Jeśli sprzedasz 4 kremy koleżankom , to 5-ty masz dla siebie gratis. Podobnie ze solą. Taka opcja tez istnieje. Jeśli będziesz zainteresowana to proszę o kontakt:)
_________________
Bezpłatne Konsultacje Zdrowotne
Elżbieta Kasztelaniec
Mikrobiolog
www.nona-polska.pl
 
 
andrzej 
andrzej

Wiek: 65
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 188
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 1:20 am   

Pani MIkrobiolog czy masz pojęcie o czym piszesz w morzu martwym jest stężenie 30% soli to jakie jest stężenie 1łyżki na 1/2wanne?
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 9:32 am   

Pani mikrobiolog nie ma zielonego pojecia ani do kogo ani o czym pisze,ktos kto kupuje krem za 204zł to musi byc silny desperat podejrzewam ze nikt z nas nie znalazłby wokoło siebie 1 chetnego a 4 ?
Co do kapieli:
Otóż sól może być zwykła polska. Podobno najlepsza jest z kopalni w kłodawie, ale moim zdaniem bez różnicy, i najlepsza jest taka przemysłowa- czyli taka jaka sypie się chodniki zima. Taka brudna szara. I teraz najwaznijesze- żeby zadziałała roztwór musi być 6%. czyli na 100 litrów wody aż 6 kg soli w tych 2 łyżkach to moge sobie chyba koniec nosa moczyc.

Cała tajemnica polega na tym, ze skóra jest blona półprzepuszczalną i jedynie w tak wysokim roztworze coś przepuści. A sól działa na cytokiny prozapalne które atakują nasze komórki skory w tej chorobie.
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Nona Polska 
Nona Polska

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 4:53 pm   

andrzej napisał/a:
Pani MIkrobiolog czy masz pojęcie o czym piszesz w morzu martwym jest stężenie 30% soli to jakie jest stężenie 1łyżki na 1/2wanne?


Zachęcam do zapoznania się z właściwościami kwartetu soli Firmy Dr Nona, czym różni się od innych soli nawet z Morza Martwego, a czym od naszych soli, czym dodatkowo jest wzbogacona. Ile minut dziennie można kąpać się w Morzu Martwym ze względu na jego zasolenie i pH? Wtedy dyskusja staję się merytoryczna.
Wybór należy do Państwa, jeden pije coca colę, drugi świeży sok z marchwi.
Nikt nikomu nic nie narzuca, jednak na forum został podjęty temat łuszczycy i pozwólmy osobom dotkniętych tym problemem podjąć decyzję. Jeśli ma Pan dla nich propozycję to chętnie wszyscy skorzystają:)
_________________
Bezpłatne Konsultacje Zdrowotne
Elżbieta Kasztelaniec
Mikrobiolog
www.nona-polska.pl
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 7:42 pm   

Może tak na poczatek troszke info:
najświeższe info wprost z duńskiej kliniki:
- opalanie z rozsądkiem w dawce zwiększającej, nie jest powiedziane ile konkretnie minut/godzin
- z dala od słońca od 11.30 do 14
- kąpiel w morzu 2x dziennie po 10-15 min
- w początkowym okresie maść złuszczająca (na pudelku napisane Sulp3%salic2%)"
to dokładne dane od kolegi
przebywał w Izraelu nad Morzem Martwym, dokladnie Neve Zohar ok. 7km od Ein Bokek czyli slynnego centrum leczenia luszczycy.
http://luszczyca.org.pl/p...71&st=0&start=0

jestem pod silnym wrazeniem skladu waszej soli cyt"Ten dobroczynny produkt daje wyjątkową możliwość - zanurzenia się wodach Morza Martwego we własnej wannie w celu uspokojenia układu nerwowego, usunięcia przemęczenia fizycznego i psychicznego, wzmocnienia sił życiowych oraz złagodzenia bólu pochodzenia kostno-mięśniowego".....ino :hmm: o skorze nic nie wyczytalam... a jak dla nas to podstawa. :brawo:
Jak pani mogła przeczytac w mojej wczesniejszej wypowiedzi:Cała tajemnica polega na tym, ze skóra jest blona półprzepuszczalną i jedynie w tak wysokim roztworze coś przepuści. A sól działa na cytokiny prozapalne które atakują nasze komórki skory w tej chorobie.

Bardzo prosilabym o proste i jasne wytłumaczenie konkretnego zdania:
"Sole Dr. Nona wzmacniają obronne siły organizmu i system immunologiczny na poziomie genetycznym" :shock:

Cala reszta to niewatpliwie pieknie dobrany zestaw słow malo w praktyce znaczacych aczkolwiek pieknie brzmiacych....nie przekonała mnie ani Pani ani dokładne przestudiowanie Waszej strony firmowej do zastosowania proponowanych produktow.
Wielu tu rozmaitych dystrybutorow róznosci wchodzi,wielu oszukuje nas a szczególnie "nasze swiezynki łuszczycowe" swoimi preparatami cud....prosze nie dziwic sie wiec naszej reakcji.Pozdrawiam i...życze sukcesow... :yoyo:
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Nona Polska 
Nona Polska

Dołączyła: 14 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:02 pm   

szater napisał/a:
Może tak na poczatek troszke info:
najświeższe info wprost z duńskiej kliniki:
- opalanie z rozsądkiem w dawce zwiększającej, nie jest powiedziane ile konkretnie minut/godzin
- z dala od słońca od 11.30 do 14
- kąpiel w morzu 2x dziennie po 10-15 min
- w początkowym okresie maść złuszczająca (na pudelku napisane Sulp3%salic2%)"
to dokładne dane od kolegi
przebywał w Izraelu nad Morzem Martwym, dokladnie Neve Zohar ok. 7km od Ein Bokek czyli slynnego centrum leczenia luszczycy.
http://luszczyca.org.pl/p...71&st=0&start=0

jestem pod silnym wrazeniem skladu waszej soli cyt"Ten dobroczynny produkt daje wyjątkową możliwość - zanurzenia się wodach Morza Martwego we własnej wannie w celu uspokojenia układu nerwowego, usunięcia przemęczenia fizycznego i psychicznego, wzmocnienia sił życiowych oraz złagodzenia bólu pochodzenia kostno-mięśniowego".....ino :hmm: o skorze nic nie wyczytalam... a jak dla nas to podstawa. :brawo:
Jak pani mogła przeczytac w mojej wczesniejszej wypowiedzi:Cała tajemnica polega na tym, ze skóra jest blona półprzepuszczalną i jedynie w tak wysokim roztworze coś przepuści. A sól działa na cytokiny prozapalne które atakują nasze komórki skory w tej chorobie.

Bardzo prosilabym o proste i jasne wytłumaczenie konkretnego zdania:
"Sole Dr. Nona wzmacniają obronne siły organizmu i system immunologiczny na poziomie genetycznym" :shock:

Cala reszta to niewatpliwie pieknie dobrany zestaw słow malo w praktyce znaczacych aczkolwiek pieknie brzmiacych....nie przekonała mnie ani Pani ani dokładne przestudiowanie Waszej strony firmowej do zastosowania proponowanych produktow.
Wielu tu rozmaitych dystrybutorow róznosci wchodzi,wielu oszukuje nas a szczególnie "nasze swiezynki łuszczycowe" swoimi preparatami cud....prosze nie dziwic sie wiec naszej reakcji.Pozdrawiam i...życze sukcesow... :yoyo:


Jest mi niezmiernie miło, iz zamieniła juz Pani sól przemysłową do sypania chodników na dane z kliniki. To jest chyba ten ton rozmowy jaki powinien być prowadzony na forum. Jeśli sobie Pani chce pomóc to proszę przestudiować setki badań różnych klinik nad łuszczycą w oparciu o wody z Morza Martwego, w tym Kliniki Lenom z Izraela, gdzie za badania naukowe oraz skład produktów odpowiada lekarz Dr Nona Kuchina, właściciel Marki Dr Nona. Członek Nowojorskiej Akademii Nauk Technicznych i Społecznych.

Niuanse działania produktów omawiam z klientami podczas konsultacji. Dla klientów sklepu www.nona-polska.pl są bezpłatne. Efekty terapii do wglądu ze zdjęciami.
Życzę powodzenia w leczeniu tej choroby, zapewne znajdzie Pani dla siebie coś odpowiedniego. Ważne, aby był rezultat:) Czego Pani z całego serca życzę.
_________________
Bezpłatne Konsultacje Zdrowotne
Elżbieta Kasztelaniec
Mikrobiolog
www.nona-polska.pl
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 10:08 am   

Jednak miałam racje...merytorycznie ...to niestety.nasze informacje dotyczace soli sa wystarczajace aby krytycznie spojrzec jak ktos nam cos wciska i to w dodatku za taka cene :razz:
Jakosc produktów sprawdzamy na sobie.Skoro sól najzwyklejsza wzbudza pani obrzydzenie to nasza PRODERMINA zaburzyłaby do konca zycia pani poczucie smaku :brawo:

Kiedys wielkim autorytetem był :Mark Reynolds Hughes (ur 1 stycznia 1956, zm. 21 maja 2000) – amerykański biznesmen, założyciel, prezes i dyrektor generalny firmy Herbalife jego cudowne preparaty pomagały schudnac i zdrowo zyc,poprawiały kondycje zdrowotna i wspomagały leczenie wielu chorob.Zestaw kosmetyków Herbalife Dermajetics(osobiscie przetestowany przeze mnie,podobnie jak wszystkie pozostałe produkty Herbalife-naprawde były dobre i skuteczne!) potrafił z cera zrobic cuda.Wszystko to nie spowodowała ze jej własciciel MARK HUGHES zył długo i szczesliwie,zmarł majac 44lat jak na własciciela firmy zdrowotnej...troszke kiepsko to wyglada dlatego lekarz Dr Nona Kuchina, właściciel Marki Dr Nona. Członek Nowojorskiej Akademii Nauk Technicznych i Społecznych nie jest zadnym cudem i gwarantem jakosci waszych produktów.Tyle tytułem wyjasnienia.Produkt jak jest dobry sam sie obroni niewazne czy wynalazł go profesor czy pan Jasio z Koziej Wolki.
Moim zamiarem nie było absolutnie obrazenie pani w jakikolwiek sposob:sprzedaje Pani luksusowe kosmetyki,kogo na nie stac...kupuje,nie znam ich i nie zamierzam oceniac przedstawiłam tylko nasze spojrzenie na sprawe.Teren choroby -łuszczycy- jej zaleczanie i stosowanie odpowiednich produktow to....nasza działka i jestesmy w niej naprawde mistrzami,odpowiadamy na pytania kazdemu i tez nieodpłatnie...nie musi kupwac czegokolwiek.Dyskusje tym postem zamykam,przynajmniej ze swojej strony...niczego ona nie wniesie,zycze powodzenia :mrgreen:

PS
Tak na zakonczenie może dorzuce ze wielu z nas-łuszczyków jest uczulonych na rumianek wiec stosujemy szałwie....w panstwa soli .....
_________________
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE , WIERNI PO PORAŻCE
Motto Falubazu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa