Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze forum - moje spostrzeżenia
Autor Wiadomość
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:02 pm   Nasze forum - moje spostrzeżenia

Witam wszystkich.

Chciałbym się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi tego forum.
Jestem pod ogromnym wrażeniem panującej tu atmosfery!! Przeczytałem masę wątków i nie znalazłem ani jednej uszczypliwej uwagi, ani jednej złośliwej wypowiedzi co na innych forach zdarza się nader często!! Z ogromnym szacunkiem odbieram wasz stosunek dla samych siebie. Bardzo Wam wszystkim za to dziękuję, bo naprawdę poczułem się tutaj dobrze. Choć na chwilę „zdradziłem” Was na rzecz innego forum, to wracam ze zwieszonymi uszami. Nigdy nie pozwólcie zmienić tego, co tutaj wypracowaliście. Cieszę się, że miałem szczęście tu z Wami się spotkać.

Do administracji forum

Strasznie Wam dziękuję za brak interwencji w funkcjonowanie tego forum. Choć każdy topic w kilkadziesiąt minut zmienia się w straszny offtop co na innych „policyjnych” forach byłoby konsekwentnie ścigane to tutaj odbywa się w tak miły i przyjacielski sposób, że każdy wątek pozostaje cenny. Szacunek.
 
 
ewa49 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 496
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:32 pm   

Masciozerco serdecznie Cie witamy:)))) Wszyscy tutaj czujemy sie tez wspaniale ale ja i tak nie rozumiem co Ty napisales o tych postach co to zamieniają sie w offtopy?
 
 
Paweł 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:01 pm   

No fakt, fajnie tu. Bardzo przyjazna atmosfera.

Co do offtopów to mimo, iż często mnie nie dotyczą różne rzeczy, o których się rozgadujecie, to z chęcią je czytam, żeby się wczuć.

Po za tym wydaje mi się, że to forum nie jest moderowane. Chociażby admina od mojego początku na forum nie widziałem ani razu i nie napisał ani jednego postu. Chyba, że czuwa i zaraz tu odpisze w tym wątku niespodziewanie ;)
_________________
Poradnik łuszczycowy
 
 
TeenAngel 
nowicjuszka

Wiek: 33
Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 79
Skąd: Sdz
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 8:25 pm   

Zgadzam się z Wami, tu jest naprawdę miło. Jak już wspomniałam w kilku innych postach, trochę się wahałam przed ukazywaniem w sieci swojego problemu, ale tutaj jest tak przyjemnie, że codziennie po szkole, przed szkołą i w trakcie szkoły tutaj zaglądam :) Uwielbiam Was ludzie :)
_________________
"Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry."
 
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 9:45 pm   

Paweł napisał/a:
No fakt, fajnie tu. Bardzo przyjazna atmosfera.

Co do offtopów to mimo, iż często mnie nie dotyczą różne rzeczy, o których się rozgadujecie, to z chęcią je czytam, żeby się wczuć.

Po za tym wydaje mi się, że to forum nie jest moderowane. Chociażby admina od mojego początku na forum nie widziałem ani razu i nie napisał ani jednego postu. Chyba, że czuwa i zaraz tu odpisze w tym wątku niespodziewanie ;)


Co do admina - kiedyś urzędowaliśmy na innym forum, pisaliśmy tam o łuszczycy itp. - pewnie wielu ludzi pamięta tamte stare forum, ale tam było straszne zamieszanie i pojawił się jeden gość, który każdemu grał na nerwach, więc Paweł - twój imiennik założył nowe forum - właśnie to. Z tamtego starego forum zapraszaliśmy ludzi, aby przeszli na to i tak się stało. Powoli wklejaliśmy wątki, tematy o maściach, sposobach leczenia. Fakt nasz Pawełek - admin pilnował często to forum, kasował tematy powtarzające się itp, ale teraz jak widać wiele spamów się tu też pojawia itp. Ale na szczęście na tym forum są ludzie z głową i myślący, nie piszący bzdur, więc jakiś porządek jest i to nawet niezły jak na tyle postów.
Myślę, że to zaniedbanie Pawła wynika być może z braku czasu, w końcu sam choruje na ta chorobę co my i chyba nie zapomniał o nas. :)
 
 
 
Paweł 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 12:46 am   

No nie ma co sami sobie dosyć dobrze radzimy ;)

Może i bezwzględnego porządku nie ma, ale nie ma też głupot. A i wątki są w miarę dobrze umieszczane w odpowiednich kategoriach.

Może Paweł-admin nie mieć czasu itp. itd. Zdarza się. No, ale nie zapomniał na pewno o tym forum. Przecież cały czas ono wisi w Sieci :D Z czego się bardzo cieszę :)
_________________
Poradnik łuszczycowy
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 4:17 pm   

Z tego co zauważyłem Paweł - admin był tu ostatnio na forum w 2008 roku więc trochę dawno. :(
 
 
 
Paweł 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 7:17 pm   

Faktycznie dosyć długo. Ale mam nadzieję, że forum będzie nadal funkcjonowało :)
_________________
Poradnik łuszczycowy
 
 
Maściożerca
http://jacenty50.blogspot.com/


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 349
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 10:02 am   

Dziękując za wspaniałą atmosferę na forum chciałbym się właśnie pożegnać. Kończę pisanie na wszystkich forach - łuszczycowych także.Zdaje się że jestem osobą konfliktogenną co chyba sobie wytatuuję na dupsku i co kosztuje mnie zbyt wiele nerwów.
Za wiele czasu przesiaduję przed komputerem co właśnie zamierzam zmienić.
Z drugiej strony łuszczyca przed monitorem i w nim to jak dla mnie ciut za wiele. ( żart )
Dziękuję za miłe chwile

Jacek
 
 
Emigrant 


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 55
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 2:29 pm   

Szkoda, bo myślałem że dobijesz chociaż do ''setki''....postów ofc :mrgreen:
 
 
Aliss 
;**


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Mar 2009
Posty: 91
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 2:38 pm   

szkoda, ze od nas odchodzisz.. trzymaj sie cieplutko ;**
 
 
 
ewa49 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 496
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 4:43 pm   

Masciozerco mnie i chyba wszystkim jest przykro ze odchodzisz. Moze to tylko decyzja na chwile. Jesli zmienisz zdanie ,szybciutko wracaj.
 
 
TeenAngel 
nowicjuszka

Wiek: 33
Dołączyła: 09 Kwi 2009
Posty: 79
Skąd: Sdz
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 6:38 pm   

Maściożerco "wróóóóć dooo naaas" ;) Będziemy czekać niecierpliwie, może zmienisz jeszcze zdanie :) Pozdrawiam :*
_________________
"Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry."
 
 
 
ewa49 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 496
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 8:27 pm   

Masciozerco ,Jacku mowie po imieniu bo tak sie podpisales. Przeczytalam jeszcze raz Twoj post. Piszesz ze jestes konfliktogenny. Przecie Ty na forum nie wywolywales zadnych konfliktow,ani zadraznien. Wrecz przeciwnie ,wnosiles duzo humoru i usmiechu. Zauwazylam jednak ze Twoje ostatnie posty byly dosc powazne i juz nie takie wesole. Kazdy z Nas ma jakies doly i klopoty ,nie mowie juz nawet o chorobie ale wogole o zyciu. Jesli tylko bedziesz mogl wracaj do Nas
 
 
kiss 


Wiek: 40
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 60
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 10:41 pm   

Forum jest the best dzięki LUDZIOM takim jak WY, :mrgreen: takim jak m.in. Ty Maściożerco!
Wróć do nas, kto nam będzie pisał te wszystkie żarciki??? :cry:

Eh...

Ja też Wam wszystkim dziękuje ;) Dzięki Wam i temu co tu piszecie zdobywam wiarę w siebie i odzyskuje siłę do walki... czasem daremnej ale walki... :wink:
THX:* :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa