Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
O ciepłe myśli proszę bardzo
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 11, 2010 1:16 pm   O ciepłe myśli proszę bardzo

Kochani Szaterek walkę z nikotyną rozpoczął.Przesyłajcie JEJ dobry myśli i zaciśnięte paluchy też nie zaszkodzą :razz: Krysiu jest niemożliwością,żeby to Ci się nie udało :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 3:39 pm   

no no nooo..czarownica pozazdroscila ksieciuniowi..znak to ze jednak kobiety z natury juz zawistne bywaja..krysiu..zycze ci aby twoje ego nie poddalo sie .,.walcz dziewcze..i dolacz do najlepszych( w domysle ..mnie) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
Paweł 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 7:28 pm   

Trzymaj się nasza Czarownico :D Dla pocieszenia od tego roku też się ograniczam, bo bądź co bądź sumarycznie to jest drogi sport ;)
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Pon Sty 11, 2010 8:44 pm   

trzymam kciuki szater :* jak ty rzucisz to moze ja sie zastanowie hm... przemysle temat... ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 8:37 am   

Powiem tak;wstałam rano i powiedziałam -nie pale.Nikim sie nie sugerowałam,zadne wzorce do mnie nie trafiaja.Tysiace ludzi moze mi mowic o szkodliwosci palenia a ja mam to w tzw"glebokim powazaniu"Jednak jezeli ja sama cos chce to musze to miec szybko i najlepiej natychmiast.Walcze gołymi rekami(bez wspomagaczy)ograniczanie i zapędy filozoficzne w moim przypadku nie skutkuja.Nie palę od soboty,łatwo może i nie jest ale toż ja pół-diablę weneckie i bardzo rzadko komukolwiek ustepuję(sobie to nawet w zasadzie nigdy)Ściskam Was wszystkich mocnoPalta albo Nie palta-róbta co chceta,aby Wam było dobrze! :twisted:
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 9:13 am   

szater trzymam kciuki :)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 12, 2010 12:33 pm   

Krysieńko jestem z Tobą.Mam nadzieję,że wiesz o tym :smile: Wiem,że rano kawa i papieros działają pobudzająco,ale filiżanka zielonej herbaty też ma takie same działanie.Może spróbuj.Krysiu,a może chcesz jakąś herbatkę zieloną?Chętnie Ci zafunduje.Wspieram Cię mocno i mocno Ci kibicuję :smile: Trzymaj się Krysieńko
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 6:18 pm   

Trzymam kciuki.Ja też bym chciała rzucić.Na razie ograniczam i wspomagam się e-papierosem.Oby Ci się udało :mrgreen:
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 7:35 pm   

Mnie sie musi udac bo to ja chce.Nikt nie oczekiwał ode mnie że rzuce palenie,przestali mi truc,toteż w tym momencie mnie sie zachcialo rzucic.Boje sie jedynie o dodatkowe kilogramy :evil: (byc moze jednak Ksieciunio polubi tę troszke czarownicy wiecej)
Beatko ja wiem ze Ty zawsze tam gdzie ja i z wyciagnieta do pomocy reka :mrgreen: pomysl co z tych zielonych szalenstw byłoby najlepsze dla takiego osobnika jak ja.Taką zwykłą zieloną kiedys piłam i nie była szczególnie podniecająca. :evil:
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 7:36 pm   

ja pilam i czasami nadal pije te zielona z guarana ;) zamiast kawy ;) nawet nawet chociaz sati czekoladowa smaczniejsza :>
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 12, 2010 10:21 pm   

Kotku Ty nie zamiataj tak swoim ogonkiem tu :razz: tylko gadaj czy decyzję może podjęłaś już :wink: ? Te kciuki to od razu hurtowo bym trzymała :grin:
Bo,że Szater da radę to nie ma dwóch zdań :grin: Ona twarda jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Herbatka zielona dobra ale czerwona to jeszcze lepsza jest :grin:
 
 
tygryska 
tygryska


Wiek: 62
Dołączyła: 07 Lis 2009
Posty: 2620
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 10:58 pm   

ja miętka jestem ;) chociaz juz zdarzylo mi sie rzucic palenie pod wplywem chwili i nie palilam pol roku ;) potem poczulam sie zbyt pewna siebie ;)

na razie wprowadzilam sobie tai chi ;) moze jak moja gietkosc sie jeszcze zwiekszy to i zmobilizuje sie do rzucenia palenia - jak plywalam to nie palilam... wiec na pewno jest to jakis doping dla mnie ;)
_________________
kot tez czlowiek, tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
ewa49 


Dołączyła: 13 Lut 2009
Posty: 496
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 5:24 am   

Gratuluje szater podjecia decyzji o rzuceniu palenia. Teraz trzymam kcuiki zeby sie udalo :smile:
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 8:15 am   

heniutek cos Ty sie tak do tego kota przypięła.Bedzie chciała to rzuci,Tobie nie wypada byc tak agresywna bos ty łagodna zawsze jest,poczekaj troche ja ją zacznę dręczyc,wszak to ja żem wredna jest :twisted:
Palic nie pale,trzymajcie kciuki za to abym nie stała sie kształtem doskonałym-kulą :twisted:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 13, 2010 3:23 pm   

Matko to ja już żadnego pytania nie mogę zadać :twisted: Tysiu ja naprawdę nie chciałam Ciebie tu molestować :oops: zapytałam tylko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szaterku niby staż to skończyłam :grin: ale.... nauczyciel ciągle swoją rękę na pulsie trzyma,tak? :razz: :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa