Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Trochę z innej beczki:)
Autor Wiadomość
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Pią Lut 26, 2010 9:12 pm   Trochę z innej beczki:)

Napiszę trochę z innej beczki, a że jest na forum dość dużo pań , a i panowie myśle też mogą cos poradzić, otóz kończy się zima , wiosna i lato za pasem a mnie i myślę , że nie tylko , odłożyło się po zimie tu i ówdzie , ma ktos moze jakiś sprawdzony sposó na pozbycie sie ze 2-3 kilogramki?
_________________
Witam Wszystkich:):)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 26, 2010 10:12 pm   

No tak,te nasze "fałdki" zawsze jest lżej złożyć na zimę :oops: Od lat jestem fanką diety kopenhaskiej:zrównoważona,poprawia przemianę materii,po 13 dniach nie ma bata żeby z 4-5 kg. nie spadło :mrgreen: Najważniejsze,że nie chodzisz głodny a tym samym nie warczysz na ludzi :wink:
Tak w ogóle to teraz jest najlepszy czas na głodówkę-ale do tego to trzeba się porządnie przygotować,zaprzeć się,że o matko :twisted: oczywiście żadnych przeciwwskazań zdrowotnych też nie :razz:
 
 
Paweł 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 1:07 pm   

Czytałem gdzieś, że aby schudnąć nie trzeba odmawiać sobie niczego. Sekret polega na łączeniu potraw. Niektóre składniki i potrawy łączone sprawiają, że odkłada się sadełko. Natomiast spożywane osobno do tego nie prowadzą. Nie podam tu przykładów, bo nie interesowało mnie to aż w takim stopniu. Tak w ramach ciekawostki może. Chyba, że ktoś dotrze do tych materiałów i dowie się czego nie można łączyć.
 
 
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 1:34 pm   

O tym łączeniu potraw to ja tez słyszałam , np. jak miesko to tylko z jakąś surówką bez ziemniaczków.
_________________
Witam Wszystkich:):)
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Lut 27, 2010 4:10 pm   

Co mnie sie odkłada po niepaleniu to klękajcie narody :cry: :evil:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 6:29 pm   

Podstawową zasadą wszelkich diet jest nie łączenie białek z węglowodanami.Polecam Ursula Summ "Dieta rozdzielna"dobrze i przystępnie napisana-z mnóstwem łatwych przepisów na posiłki.Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.Pozdrawiam
 
 
nutka 

Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 359
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 11:20 am   

Jeśli chodzi o niełączenie to polecam Dieta Montignaca. Tam nie łączymy tłuszczy i węglowodanów, sama stosuję :)
Jednak trzeba trochę poczytać o tym, bo niełączenie to podstawa ale jest jeszcze parę rzeczy do których trzeba się dostosować.
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 12:06 pm   

nutka napisał/a:
Jeśli chodzi o niełączenie to polecam Dieta Montignaca. Tam nie łączymy tłuszczy i węglowodanów, sama stosuję :)
Jednak trzeba trochę poczytać o tym, bo niełączenie to podstawa ale jest jeszcze parę rzeczy do których trzeba się dostosować.


O jak miło!Gdzie żes ty sie dziewcze tak długo podziewała! :twisted:
 
 
nutka 

Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 359
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 01, 2010 12:24 pm   

Cały czas was obserwuję :wink: i czytam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa