Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Łuszczyca a terapia głodówkowo-dietetyczna.
Autor Wiadomość
ziucius

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 1
  Wysłany: Wto Lut 03, 2009 3:29 pm   Łuszczyca a terapia głodówkowo-dietetyczna.

Dzięki tej terapii pozbyłem się łuszczycy i nie mam jej nawrotów od 16 lat.Opis terapii w ksiązce dr med.G.A.Wojtowicza. Ulecz się sam. Polecam!
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 4:21 pm   

Dzięki głodówce może i pozbyłeś się łuszczycy (choć wątpię w to), ale za to można nabawić się czegoś innego ... :(
 
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 3:17 pm   

[quote="o niee..mialbym jeszcze dla luszczycy pozbawic sie ostatniej przyjemnosci?..mojego ulubionego zarelka?..nigdy..lubie jedzonko:D:D:D
 
 
 
Paweł 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 5:30 pm   

Może i głodówka pomaga, ale nie każdy lubi jeść papki i warzywa. Po za tym przy takiej diecie ludzie szczupli przeszli by z kości na ości. Nie wspominając niedoboru witamin i minerałów jedząc wybiórcze rzeczy.
 
 
Qwert 

Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 4:47 pm   

Jeśli ktoś chciałby poczytać ww pozycję może ją pobrać stąd: http://www.sendspace.pl/file/JprCyBpk/
 
 
betty 

Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 45
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 5:22 pm   dieta

ja stosuję dietę bezglutenową. Czyli unikanie produktów które zawieraja gluten, któy jest w zbożach. czyli głownie jem owocve i warzywa, drób i ryby. Zanego:cukru, soli, pieprzu, ketchupu, musztardy. Piję zioła na wtrobę. I biorę tran, wit E, olej z wiesiołka, selen+cynk oraz spirulinę (algi któe oczyszczaja organzm z toksyn). widzę poprawę i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 6:00 pm   

ja tez stosuje diete..szcegolnie jak widze ze cienko w portfelu..i do 10-go nie wystarczy..a tak ..tysz dieta..schabik..golonka..karkowka na slodko kwasno..kilka jajeczek dziennie..piweczko okazyjnie..spirtytusik zeby trexan nie myslal ze wygral ze mna..i jakos ta dietka leci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 6:20 pm   

Może i głodówka pomaga ale ja jakoś nie mam przekonania.Jak dostałam łuszczycę miałam trzy lata-czym w tym wieku tak zaszkodziłam żeby stosować głodówkę?W latach 60-tych jadło się chudo bo rodziców nie było stać na wiele.Nie było tak zatrutego środowiska jak teraz.Za to byli lekarze z powołania.Nie stosuję głodówki i raczej to nie dla mnie.Ale jeśli komuś pomaga to powodzenia :grin:
 
 
 
stary luszczyk 
staryluszczyk


Wiek: 62
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 922
Skąd: grudziadz
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 6:51 pm   

iwonko...to moze dolacz do mojej glodowki?..zapewniam cie ze jest calkiem znosna :lol: :lol: :lol:
_________________
luszczyca jest tylko choroba..jak wszystkie inne..i trzeba z nia nauczyc sie zyc
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 7:00 pm   

Podziwiam ludzi którzy są w stanie dla zdrowotnosci zrobic wszystko :mrgreen:
Ja kocham życie takie jakie ono jest,można sie umartwiac,katowac dietami,wyrzeczeniami-bez pełnej pewnosci że to pomoże-tylko pytam po co? :twisted: Wielu ludzi wokoło mnie odeszło młodo w pełni sił,żyli ekologicznie ,dietetycznie i co?Już ich nie ma...
Moi bezdomni niejednokrotnie spią w błocie,na deszczu i nawet kataru nie maja. :wink:
Uważam że powinnismy cieszyc sie życiem,madrze i z umiarem jesc to co nam sprawia przyjemnosc.Są ludzie ,którzy uwielbiają diete śródziemnomorska i fantastycznie-jedzą to co lubią i są szczęsliwi.Bo ja to z tych co twierdzą że:"lepiej żałować że sie skonczyło niż żałowac że tego wogóle nie było...." :razz:
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 27, 2010 8:18 pm   

E tam tak myślę,że jednak każdy powinien spróbować-diety albo nawet głodówki.Jest duża szansa,że jednak na niego zadziała a to już tylko krok do dłuższego ujarzmienia p.ł.

Na mnie nie podziałało co nie znaczy,że na innych nie zadziała.Walczyć trzeba i szukać trzeba tylko wszystko musi być robione z głową i rozeznaniem.Walcząc z tą zarazą tymi metodami można zrobić sobie krzywdę- to już nie jest mazianie się maściami to ingerencja w swój metabolizm,to zarzucenie organizmu toksynami i duży spadek masy mięśniowej a nie tylko tłuszczyku :evil: Rozwaga i jeszcze raz rozwaga jest konieczna,przy stosowaniu tych metod.
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 10:00 pm   

no to ja z całą rozwagą będę jutro wcinać schabowego.Diety i głodówki zostawiam tym,którym one pomagają :grin: A chudnąć nie muszę za bardzo.,.troszkę ciałka kobieta musi mieć :twisted: Dla mojego mężczyzny.
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Mar 27, 2010 10:48 pm   

Czy klopsiki zapodam jutro rozważnie to nie wiem :???: ponieważ,gdyż nie wiem w jakim humorku będę :wink:

Ten Twój mężczyzna to ma fart,że tak o niego dbasz-wilk syty i owca cała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 11:56 pm   

o swojego mężczyznę trzeba dbać,bo jeszcze wymieni na młodszy model :grin:
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 11:03 am   

Heniutka Lulek nie wymieni bo by się bał :lol: :lol: :lol:

Ogolnie Heniutek nie jest zła tylko czasem i troszku,zdzierżyc sie da :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa