Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Powódź ;/
Autor Wiadomość
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 11:52 am   Powódź ;/

Witam!
Chciałam się zapytać, drodzy łuszczycy, czy powódź nie dotknęła Was i waszych bliskich?!?
Jak widzę, co się dzieje w telewizji to aż strach… Poza tym sama mieszkam nad Wisłą i mieszkańcy mojego miasteczka w tym ja też są w gotowości do ewakuacji. Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać i modlić się żeby woda nie podwyższyła się… W każdym razie jestem już spakowana :neutral:

Jak ktoś będzie potrzebował pomocy dla siebie czy rodziny to niech pisze śmiało, może jakoś wspólnymi siłami uda nam się coś wymyślić i pomóc, w końcu też jesteśmy jak jedna wielka rodzina i powinniśmy sobie pomagać :wink:

Pozdrawiam…
_________________
Poczuj jak smakuje zło, będąc więźniem moich rąk...
 
 
Paweł 


Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 777
Skąd: Brzeźno Wielkie
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 12:05 pm   

To faktycznie jest coś dziwnego. Trochę deszczu spadnie i już są powodzie. Dziwne, że po zimie nic nie było, bo śniegu było multum. Na szczęście w dzień śnieg topniał a w nocy były przymrozki.

Ja na szczęście kawał od wisły mieszkam i to na górce ;) Także mnie to nie dotyczy. Niemniej jednak współczuję powodzianom. Wczoraj w radiu słyszałem, że największa fala była już w Wa-wie.
_________________
Poradnik łuszczycowy
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 21, 2010 9:23 pm   

W swoim życiu nie przeżyłam nigdy takiego kataklizmu :evil: Jedyne co w tej chwili mogę zrobić to słać sms,pewnie będą też zbierać jakąś żywność- dołączę bez dwóch zdań :!:
 
 
andrzej 
andrzej

Wiek: 65
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 188
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 10:37 pm   

Witam mysle ze jak komus zalalo dom lub mieszkanie ,to nie bedzie jakis czas zaglondal na forum.
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 11:40 pm   

Właśnie o tym pomyślałam... Tylko miejmy nadzieje ze nikt z "naszych" nie ucierpiał :)

A temat powstał po to, żeby każdy mógł się wypowiedzieć... w końcu mamy wolność słowa!
_________________
Poczuj jak smakuje zło, będąc więźniem moich rąk...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 2:51 pm   

Jasne Gwiazdeczko,że mamy wolność słowa,szczególnie tu :lol:
Ale Ty mi powiedz tak po cichości....ten w awatarze...to ten zaje.....ty :???: Ciekawość mnie zżera bo u mnie model stary jest :mrgreen: :mrgreen:
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Sob Maj 22, 2010 4:53 pm   

jas_17 napisał/a:
Ale Ty mi powiedz tak po cichości....ten w awatarze...to ten zaje.....ty :???: Ciekawość mnie zżera bo u mnie model stary jest :mrgreen: :mrgreen:


TAAAK! To ten mój "ideał" :D
Nie myśl tylko, że Ci go oddam, ni ma tak łatwo :twisted: :cool:

P.S: Co do powodzi, to na szczęście mnie nie zalało... woda raczej tamy nie przejdzie więc mogę odetchnąć z ulgą :smile:
_________________
Poczuj jak smakuje zło, będąc więźniem moich rąk...
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 23, 2010 11:12 am   

Gwiazdeczko ok.ok i nie bój nic :mrgreen: no bo co ja bym z takim zrobiła ani na ryby ani poturlać,bezpieczny on w Twoich ramionach....a może Ty w jego :lol:
Cieszę się żeś bezpieczna.Słońca i pogody :grin:
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 6:19 pm   

Heniu rzecz w tym że on też wędkarz xD
Coś tam sobie wędkuje amatorsko :D
_________________
Poczuj jak smakuje zło, będąc więźniem moich rąk...
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 6:33 pm   

Z tego co widac to i dominuje :razz: :lol: :lol: :lol: A że powedkowac lubi...inaczej ...jakby cię złowił? :mrgreen:
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 11:16 pm   

No mnie złowił, złowił :D
Na bardzo smakowitą i tłustą glistę xD hahahaha
I chodzę teraz z haczykiem w policzku :shock: :grin:
_________________
Poczuj jak smakuje zło, będąc więźniem moich rąk...
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 6:44 am   

....i obrzydliwa ta glista i miekka.....marne perspektywy.... :razz:
 
 
GwiazdaDisco 
Nierealna...


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 307
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:42 am   

Jak tu nie wziąć glisty w usta jak głodna byłam xD

Kiedyś się wybiorę z nim wędkować, to może Henie złowimy :twisted: :cool: :mrgreen:
_________________
Poczuj jak smakuje zło, będąc więźniem moich rąk...
 
 
iwona-k-60 
iwona


Wiek: 63
Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 284
Skąd: łódż
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:37 pm   

W łodzi nie ma powodzi :grin: ale 13 lat temu byliśmy pod namiotami nad wartą...i po urlopie było.Ucikaliśmy w środku nocy przed falą wezbraniową...koszmar.To co się dzieje w tym roku przechodzi pojęcie.A rząd nie zamierza wprowadzić stanu klęski żywiołowej bo popsułoby to im plany wyborów .Dużo by mówić ale zmilczę bo to co myślę nie nadaje się do druku.
 
 
 
szater 


Wiek: 66
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 5953
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 7:25 am   

Iwonko!Wprowadzenie tzw"STANU KLESKI ZYWIOŁOWEJ" w niczym tu nie pomoże.Taki stan daje tylko narzędzia do walki z żywiolem np:zajmowanie prywatnych środków transportu,angażowanie ludzi z zakładów pracy do pomocy w zabezpieczaniu wałów,zmilitaryzowanie(tzw.slkoszarowanie-lekarzy,pielęgniarek i innych słożb)NIE JEST TO KONIECZNE PONIEWAZ LUDZIE SAMI SIE ZADEKLAROWALI DO POMOCY.Nie ma co na siłę wprowadzac kolejnego"stanu".Spokojnie trzeba przeczekac taki jest żywioł. :twisted:
Zawsze gdy dzieje sie zle szukamy winnych ale ludzie toż już jaka ta PO jest ale nie rządzi od zarania wieków(czytaj-ostatniej powodzi) :twisted:
Na KOzanowie chciano pobudowac wały na terenie dzałek ogrodowych i .....ludzie sie nie zgodzili,szaleli tak długo aż propozycje odrzucili to teraz do kogo pretensje?tak jest w wielu terenach zalewowych-ludzie sami podejmuja decyzje...a potem.... :twisted:
Po oststniej powodzi wygrała inna opcja niż lewica i......??? :shock:
Wiecej spokoju,empatii.....pomóżmy tym co potrzebują pomocy...nie oceniajmy....nie rzucajmy oskarżeń
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa