Łuszczyca Łuszczyca - leczenie - forum Łuszczyca
Leczenie, profilaktyka, wymiana doświadczeń

Artykuły o leczeniu łuszczycy, Artykuły o Łuszczycy, Leczenie ŁuszczycyArtykuły  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
mam białe plamki, pomóżcie!!!
Autor Wiadomość
EWaa


Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 815
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 7:29 pm   

no raczej trzeba mieć cierpliwośc ale to wlasnie na tym polega leczenie maturalne a nie sterydowe, pozatym to papka wcale nie jest taka tlusta , a oliwy daje se tylko tyle aby rozsmaroac , to drożdze tu sa najwazniejsze i cytryna, doskonale też po papce robi piling z soli, póżniej mozna posmarowac glowe jakims płynem na l, o ile jest taka potzreba.
 
 
Ewelinkaaa

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 15
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 4:29 pm   

Powiedzcie mi proszę jak najlepiej jest zmyć ten płyn chiński przed pójściem na solarium????
bo ja już próbuję chyba wszystkiego i nic nie działa:(
po opalaniu zostają mi brązowe plamy i to jest najgorsze:((((
bardzo dziękuję za poradę:)
pozdrawiam
 
 
Blanka 

Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 18
Wysłany: Wto Cze 03, 2008 8:05 pm   

Ewelinkaaa napisał/a:
Powiedzcie mi proszę jak najlepiej jest zmyć ten płyn chiński przed pójściem na solarium????
bo ja już próbuję chyba wszystkiego i nic nie działa:(
po opalaniu zostają mi brązowe plamy i to jest najgorsze:((((
bardzo dziękuję za poradę:)
pozdrawiam

mam pytanie co to jest ten chiński płyn gdzie go można kupić i na jakiej zasadzie on działa na nasze schorzenie
pozdrawiam
 
 
 
Ewelinkaaa

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 15
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 3:42 pm   

Ja go kupuję na allegro...
kosztuje 26zł, jeśli to Panią interesuje...
na początku ten lek był dobry, ale teraz już na mnie mało działa;(( dowiedziałam się też, że to silny steryd:(( dlatego chcę go odstawić... nigdy wcześniej o nim nie słyszałam, dopiero jak poradził mi go bioterapeuta (mówiąc, że jedną dziewczynę wyleczył tym płynem:), na ile dziewczyn to nie wiem)...Dlatego postanowiłam spróbować:)
najgorsze jest to, że zostawia brązowe plamy po sobie:(((
i jak chodze do solarium to pózniej mi się tak opala:(((
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 10:05 pm   

Ten chiński plyn to silny steryd, zwykła reklama, a jeżeli ta osoba powiedziala ci, że wyleczyla kogoś tym płynem to niech się zastanowi co mówi i nich wskaże chociaż jedną osobę WYLECZONĄ z łuszczycy - Tego nie da się wyleczyć jedynie zaleczyć. Ja stosowałem ten płyn nic mi nie pomógł, a poza tym chińska ulotka nie mówiąca nic, że to steryd i nic po Polsku - zwykła reklama na allegro, jakich jest wiele nie tylko płynów, a także i maści na łuszczycę, które w niczym nie pomagają. Tego leku nie ma nawet w aptekach, ktoś poprostu zarabia na naiwności ludzi nie mając chyba pojęcia co to jest łuszczyca i pisząc o tym, że ktoś się z niej wylczy.
 
 
 
Ewelinkaaa

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 15
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 10:12 pm   

Zle się wyraziłam...chodziło mi, że ta dziewczyna została zaleczona...ale kto wie, może już jej nigdy nie wróci ta choroba:)
ja otrzymałam ulotkę po polsku i wiem, że to silny steryd...ale tylko on chyba na mnie działał jak do tej pory!!!
Ale chcę spróbować czegoś nowego:) tylko nie wiem jeszcze co!!!! oby nie maści, bo są okropnie tłuste:((
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 10:18 pm   

Wiesz powiem ci jedno oni żeby sprzedać dany specyfik mówią wszystko, żeby zachęcić do zakupu,a poza tym czemu ten lek nie jest sprzedawany w aptekach - widocznie nie dopuszczono by go tam do sprzedaży, bo nawet nie był badany, ktoś nie wiadomo z czego robi jakieś świństwa i puszcza to na rynek aby zarobić na naiwności. Ja ci powiem jedno w łuszczycy wiele rzeczy pomaga nie kazdemu to samo, mi pomagał nawet krem do stop, który nie jest na łuszczycę z aloesem, a oni mieszają sterydy które mogą poważnie zaszkodzić. czasami niektóre leki bardzo silne przy długich latach stosowania powodują raka skory itp. Więc po co niszczyć organizm czymś co nie jest dopuszczane na rynek aptek itp co nie jest przebadane. Po stosowaniu silnych serydów zwykle maści na łuszczycę przestają już działać bo organizm uodparnia się na silniejszy steryd i słabsze maści już wtedy nie pomagają :(
 
 
 
Lady_Jane 


Wiek: 46
Dołączyła: 02 Cze 2008
Posty: 10
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 8:00 pm   

hmm...tak z czystej ciekawości weszłam na allegro, zeby zobaczyć co oferują i znalazłam coś takiego:

http://www.allegro.pl/ite...raj_walke_.html


co o tym sądzicie?
 
 
daro 


Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 928
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Cze 05, 2008 10:57 pm   

ja powiem tak zdjęcia te widziałem już nie raz w interneci wpisując w google łuszczyca, zwykła kopia, dla mnie to reklama, facet pisze, że łuszcyzcy nie można wyleczyć, a później pisze o wyleczonych dwóch osobach, więc niech się zastanowi, bo sma chyba nie wie co to jest. A poza tym on leczył się na łuszczycę i co może sam zrobił maść, którą sprzedaje na rynek. Ja kiedyś robiłem sam maści, polegalo to na mieszaniu różnych maści z wazelinami, ale nigdy bym ich nie sprzedawał, bo może komuś by zaszkodziły. Nic tu nie pisze czy to steryd itp, a jest to silny steryd z tego co widzę bo to jest ten chiński środek z tej seri co w płynie, którego ja kiedyś używałem. Wogóle denerwują mni posty typu wyleczyłem łuszczycę, ci ludzie sprzedający te maści itp nie wiedzą co piszą. Niech lepiej umieści swoje zdjęcie jak był chory i zaleczony a nie ściąga z internetu
 
 
 
nutka 

Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 359
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Cze 06, 2008 7:53 pm   

Lady_Jane napisał/a:
hmm...tak z czystej ciekawości weszłam na allegro, zeby zobaczyć co oferują i znalazłam coś takiego:

http://www.allegro.pl/ite...raj_walke_.html


co o tym sądzicie?

Kolejny naciągacz, tylko tym razem opisał skład "balsamu". Jestem przekonana, że to chiński steryd tylko w maści. W życiu bym nie kupiła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Polecane strony montaż anten Warszawa